همدستی زن جوان با مرد غریبه برای قتل شوهرش

زنی که با همدستی مردی شوهرش را به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

تحقیقات پلیس در این‌باره از ۴‌ماه قبل به‌دنبال کشف جسد مردی در کانال آبی در شهرستان فومن واقع در استان گیلان آغاز شد. شواهد نشان می‌داد مقتول بر اثر برخورد جسم سخت به سرش دچار ضایعه مغزی شده و جان خود را از دست داده است.

در این شرایط تحقیقات درمورد این جنایت آغاز شد. معلوم نبود چه کسی و با چه انگیزه‌ای مرد جوان را به قتل رسانده است. تحقیقات ادامه یافت تا اینکه ۴‌ماه بعد کارآگاهان به همسر مقتول مشکوک شدند و وی را تحت بازجویی قرار دادند.

با اینکه او مدعی بود بی‌گناه است اما در ادامه اعتراف کرد با همدستی مردی غریبه همسرش را به قتل رسانده است. او در اعترافاتش گفت: پس از طلاق از شوهر اولم با مقتول ازدواج کردم. زندگی مشترک ما ۳‌ماه ادامه داشت اما شوهرم به من علاقه‌ای نداشت و من هم نقشه قتل او را کشیدم.

متهم در ادامه گفت: مردی ۳۸ساله را اجیر کردم و همسرم را به بهانه‌ای به بیرون از شهر بردم و در آنجا با همدستی این مرد با میله‌ای آهنی چند ضربه به سر شوهرم زدیم و او را به قتل رسانده و جسدش را در کانال آب رها کردیم.

سرهنگ بابک علیزاده، فرمانده انتظامی شهرستان فومن با اعلام جزئیات این پرونده گفت: با اعترافات این زن، همدست وی نیز دستگیر شد و متهمان در بازداشت به‌سر می‌برند و تحقیقات ادامه دارد.

همشهری 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *