احمد سعیدیپلی لیست

پلی لیست آهنگهای احمد سعیدی

پلی لیست آهنگهای احمد سعیدی

پلی لیست آهنگهای احمد سعیدی

در این پست از سایت مثبت پلی لیست آهنگهای احمد سعیدی آمده است. در ادامه مطلب لیست اهنگها و بیوگرافی مختصر احمد سعیدی برای شما کاربران عزیز ارائه شده است.

لیست اهنگهای احمد سعیدی :

نگاه

وابستت شدم

حالم خوبه

من پایم

موهات

شاه کلید

بهت آلودم

بگو

عشق یعنی

دریا

پلی لیست آهنگهای احمد سعیدی

عاشقترین

میشه بری

تو بخند

بی طاقتی

با من بمان

فرق نکن

ناز نکن

دنیا

دانلود یکجا همه اهنگهای احمد سعیدی

بیوگرافی احمد سعیدی

احمد سعیدی خواننده پاپ و تنظیم کننده متولد ۱۶ فروردین ۱۳۶۷ در شیراز است . او فعالیت های هنری خود در سن ۱۳ سالگی با ساخت آهنگ شروع کرد . بعد از ساخت سه آهنگ نا موفق احمد سعیدی تصمیم گرفت تا به تنهایی به فعالیت خود ادامه دهد و برای استارت کار خود آهنگ وابستت شدم رو منتشر کرد. که برعکس چند آهنگ قبلی با استقبال خوبی از طرف مردم مواجه شد.

همین آهنگ باعث محبوب شدن او بین مردم شد و بعد از مدتی فعالیت و انتشار تک آهنگ ها از اولین آلبوم خود به نام وابستت شدم که نام اولین ترک آلبوم بود رونمایی کرد. این آلبوم توسط کمپانی آونگ منتشر شد. تحصیلات کاردانی کامپیوتر رشته نرم افزار دارد ولی به غیر از خوانندگی و گاهی اوقات آهنگسازی به شغل دیگری مشغول نیست و ترجیح می دهد وقت خود را برای خوانندگی و تفریح صرف کند.

پلی لیست آهنگهای احسان خواجه امیری همه آهنگهای احمد سعیدی

Ramin Ashlaqi

رامین در زبان انگلیسی کارشناسی ارشد دارد ، علاقه زیادی به دنیای اینترنت و نوشتن در این فضا دارد ، دوست دارد بیاموزد و آموخته های خود را با دیگران به اشتراک بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *