امید جهانپلی لیست

پلی لیست اهنگ های امید جهان

پلی لیست اهنگ های امید جهان ، دانلود یکجا همه آهنگ های امید جهان

در این پست از سایت مثبت پلی لیست اهنگ های امید جهان آمده است. در ادامه مطلب لیست اهنگها و بیوگرافی مختصر امید چهان برای شما کاربران عزیز ارائه شده است.

پلی لیست اهنگ های امید جهان

 

لیست اهنگهای امید جهان :

 

ای یاروم بیا

شال سوزنی

رعنا

بلوچی

کنیزو

سیا هله دان

فقط خودم فقط خودت

پلی لیست اهنگ های امید جهان

 

ویلی ویلی

ای جان

داغت نبینوم

بیوگرافی امید جهان

امید جهان متولد بهمن 1360 در آبادان، خواننده است زیر نام پدرش بصورت رسمی از 23 سالگی وارد بازار موسیقی شد تا اینکه بعد از سال ها سبک جدیدی خود را پیدا کرد و حالا مجاز شده و کنسرت هم می دهد.

مادرش خانه دار و پدرش محمود جهان خواننده مشهور موسیقی محلی و بندری جنوبی، بازنشسته شرکت نفت بود که سال 1396 فوت کرد با اینکه در آبادان متولد شده اما بزرگ شده بوشهر و تهران است و 4 خواهر هم دارد. خوانندگی را از کودکی نزد پدرش فراگرفت تا اینکه با تلفیق موسیقی فولک جنوبی با سازهای پاپ خیلی زود با آهنگ هله دان دان سر زبان ها افتاد او اولین بار در سال 83 آلبوم پسر جنوبی و سال 85 آلبوم پاپتی را بصورت غیررسمی منتشر کرد

سپس بعنوان خواننده خالتور (عروسی ها) فعالیت خود را ادامه داد.امید بعد از تلاش ناموفق برای مجوز دار شدن مدتی راهی کشور ارمنستان شد سپس چند سالی هم در تاجیکستان زندگی کرد و از آنجا فعالیت خود را ادامه داد.خرداد 1394 بود که امید جهان در 34 سالگی اولین آلبوم مجوز دار خود بنام وایسا تند نرو را در سبک حال و هوای جنوبی با اشعاری محلی منتشر شد.

این خواننده جنوبی 19 دی 1394 توانست اولین کنسرت رسمی خود را در برج میلاد برگزار کند و حالا علاوه بر حضور در برنامه های سازمانی در تلویزیون هم حضور دارد.

همه اهنگهای امید جهان پلی لیست اهنگ های امید آمری

Ramin Ashlaqi

رامین در زبان انگلیسی کارشناسی ارشد دارد ، علاقه زیادی به دنیای اینترنت و نوشتن در این فضا دارد ، دوست دارد بیاموزد و آموخته های خود را با دیگران به اشتراک بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *