پلی لیستروزبه نعمت الهی

پلی لیست همه آهنگ های روزبه نعمت الهی

پلی لیست همه آهنگ های روزبه نعمت الهی ، دانلود آرشیو همه آهنگ های روزبه نعمت الهی

در این پست از سایت مثبت پلی لیست آهنگهای روزبه نعمت الهی آمده است. در ادامه مطلب لیست پخش آهنگ های روزبه نعمت الهی به همراه بیوگرافی این خواننده برای شما کاربران عزیز ارائه شده است.

در پلی لیست همه آهنگ های روزبه نعمت الهی شما میتوانید قبل از دانلود آهنگ به صورت آنلاین گوش داده و سپس به صورت مستقیم دانلود کنید.

پلی لیست همه آهنگ های روزبه نعمت الهی

 

بیوگرافی روزبه نعمت الهی :

روزبه نعمت الهی متولد تیر ماه ۱۳۵۸ در تهران، خواننده است

فارغ التحصیل رشته موسیقی از دانشگاه سوره است، تخصص اش در ویلون زدن می باشد، مادرش فرشته جواهری خواننده و ردیف خوان موسیقی بود و پدرش محقق و استاد دانشگاه هست.

پدر و مادرم برای بزرگ کردن من خیلی سختی کشیده‌اند

همیشه یا بالای درخت بودم یا در حال شیطنت کردن. در خانه‌مان یک درخت بزرگ بود که هر وقت کار اشتباهی می‌ کردم، سریع بالای آن درخت می‌ رفتم و دیگر کسی به من دسترسی نداشت.

او که با نوازندگی شروع کرده بود روزی فکر نمی کرد خواننده شود.

با تشویق دوستان و خانواده اش برای اولین بار با پدرش شعر مولانا را با یک شعر از شاعر امروزی به صورت کلاسیک ترکیب کرد و با همککاری استاد فریدون شهبازیان اولین آلبوم خود بنام سرزمین مادری رو منتشر کرد.

ندگی خارج از شهر حالم را بهتر می کند؛ البته گاهی دلم برای ترافیک شهر تنگ می‌شود.

می‌ آیم و در ترافیک شهر رانندگی می‌ کنم من برای اینکه خودم را پیدا کنم خیلی کارها کرده‌ام به عنوان مثال پشت چراغ قرمز شیشه ماشین‌ ها را تمیز کرده‌ ام فقط برای اینکه غرور خودم را از بین ببرم. از طبیعت لذت می برم، قایق سواری می کنم، کوه نوردی می کنم، در حال حاضر فرصت ورزش کردن ندارم ولی اگر بتوانم کاری برای کسی انجام بدهم واقعا لذت می برم

من الان در جنگل زندگی می کنم و به پول زیادی احتیاج ندارم آنجا ۲۰ تا مرغ و خروس دارم

شیر می‌ دوشم و از آنچه تولید می شود مصرف می کنم هیزم جمع می‌ کنم و هزینه‌ هایم به دانه‌ ها برای مرغ و خروس‌ هایم ختم می شود از چوب‌ ها میز و صندلی درست می کنم اینقدر آنجا حالم خوب است که هیچ‌ وقت حوصله‌ ام سر نمی رود.

شب‌ ها به امید اینکه روز شود می خوابم و با اولین نوری که به خانه می افتد، بیدار می شوم.

من به جز کار خوانندگی ام از ۱۶ سالگی کار تجارت می کردم

هم کار واردات کردم هم کار صادرات در زمینه ساخت و ساز هم فعالیت داشتم و حالا تبدیل به یک برند شده ام این برندسازی در فعالیت تجاری من هم نقش مثبت داشته است.

دانلود آرشیو همه آهنگ های روزبه نعمت الهی

پلی لیست همه آهنگ های زانیار خسروی همه آهنگ های روزبه نعمت الهی

Ramin Ashlaqi

رامین در زبان انگلیسی کارشناسی ارشد دارد ، علاقه زیادی به دنیای اینترنت و نوشتن در این فضا دارد ، دوست دارد بیاموزد و آموخته های خود را با دیگران به اشتراک بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *